Latvijā ekskluzīva iespēja iegādāties pasaulē visaugstāk novērtēto ģenētiku no ASV

Siguldas CMAS ir ieguvusi  tiesības Latvijas tirgū piedāvāt pasaules topos visvairāk pārstāvētā un visaugstākos vaislinieku vērtējumus pārstāvošā ASV vaislas buļļu ģenētikas ražotāja un izplatītāja ST genetics vaislas buļļu spermu.

Esam pirmie Baltijā, kas uzsākuši šādu sadarbību. Seši izcilie šī ASV ražotāja buļļi jau ir iekļauti mūsu Buļļu katalogā.

ST genetics (ST – Sexing Technologies) ir pasaules līderis liellopu  ganāmpulku atražošanas pakalpojumu sniegšanā, īpaši šķirotās spermas un embriju ražošanā, kā arī genoma testu veikšanā.

Uzņēmuma darbība zinātnes, pētniecības un tehnoloģiju jomā ir ievērojama un ir veicinājusi visas lopkopības nozares attīstību kopumā. Pēdējās tā inovācijas, kas guvušas lielu atzinību: dzimumšķirotā sperma Sexed ULTRA 4M®, barības izmantošanas efektivitātes indekss Eco Feed™  un pāru atlases programma Chromosomal Mating™.

Uzņēmuma sasniegumus ģenētikas jomā uzskatāmi apliecina fakts, ka ST genetics pārstāv trīs no četriem visaugstāk novērtētajiem buļļiem, kas iekļauti pasaules Top 100 TPI (12/2018), ko sastāda ASV Holšteinas vaislas buļļu audzētāju asociācija: RUBICON (1. vieta), DANTE (2. vieta) un DELTA (4. vieta).  Top 300 sarakstā, kurā iekļauti pasaules labākie vaislinieki,  kas novērtēti pēc genoma, 38% ir ST genetics pārstāvētie buļļi. Tas ir vairāk nekā jebkuram citam ražotājam.

Siguldas CMAS ir gandarīta saviem klientiem piedāvāt sešus ražotāja ST genetics lieliskos vaisliniekus, kas jau ir iekļauti mūsu Buļļu katalogā: TAZ LM 61358, SUMAC LM 61359, CAHILL LM 61356, BLUNDER LM 61355, HEMI PP LM 61357 un SARGEANT LM 61354.

Vienmēr izcilākā ģenētika Jūsu ganāmpulkam! Pie mums – Siguldas CMAS.