Uzņēmums

Siguldas CMAS

Mēs palīdzēsim Jums veidot spēcīgu un pelnošu ganāmpulku.

AS Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija (Siguldas CMAS) paralēli pašu ražotai bioprodukcijai – augstvērtīgai vaislas buļļu spermai – plašā izvēlē piedāvā augstākos starptautiskos vērtējumus ieguvušu ASV un Eiropas vaislinieku ģenētiku.

Esam izveidojuši ilgstošu sadarbību ar vadošajām ciltsdarba nozares kompānijām Vācijā, ASV, Dānijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Francijā, Igaunijā un Lietuvā. Tāpēc saviem klientiem piedāvājam ne tikai rūpīgi izvēlētus un aktuālus produktus, ņemot vērā katras konkrētās saimniecības vajadzības, bet arī pārbaudītu kvalitāti un pievilcīgas cenas (kā atsevišķu kompāniju vienīgie oficiālie pārstāvji Latvijā).

Īstenojam arī individuālus speciālpasūtījumus, ja Jums ir īpašas vēlmes, ko gribat piepildīt sadarbībā ar uzticamu un zinošu partneri.

Ganāmpulku īpašniekiem piedāvājam arī citus pakalpojumus. Tai skaitā konsultējam par ganāmpulka apsaimniekošanu, veicam liellopu vērtēšanu saimniecībās, kā arī organizējam apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas kursus.

Siguldas CMAS neatkarīgā akreditētā Piena kvalitātes kontroles laboratorija ir lielākā atbilstoši Eiropas Savienības standartiem sertificētā pārraudzības laboratorija Latvijā. Laboratorijā iespējams noteikt tauku, olbaltumvielu, laktozes un urīnvielas saturu govs pienā, somatisko šūnu skaitu, sasalšanas punktu pienam, kā arī veikt slaukšanas iekārtu mērlīdzekļu pārbaudes un grūsnības testus govīm, kazām un aitām.

Misija un vērtības

Mūsu misija ir nodrošināt piena un liellopu gaļas ražotājus ar to biznesa konkurētspējai nepieciešamo augstvērtīgāko ģenētisko materiālu, kvalitatīviem pakalpojumiem ciltsdarba jomā, piena pārraudzībā un mākslīgajā apsēklošanā. Veicināt nozares attīstību Latvijā un tās starptautisko konkurētspēju.

Būdams viens no nozares vadošajiem uzņēmums ar senām tradīcijām un stabilu reputāciju, kas vienmēr ir bijis tirgus līderis ne tikai produktu, bet arī servisa un inovāciju jomā, mēs esam apņēmušies saglabāt jaunam uzņēmumam piemītošo degsmi pierādīt sevi un rūpēties par katru klientu, veltot vienlīdz lielu uzmanību kā esošajiem, tā jaunajiem klientiem, kā lielām, tā mazām saimniecībām

Lai to sasniegtu, mēs nepārtraukti attīstām un pielāgojam savu produktu un pakalpojumu klāstu, neatkāpjoties no mērķa – palīdzēt saimniecībām Latvijā veidot spēcīgus un pelnošus ganāmpulkus.

Mūsu klienti

Mūsu biznesa pamatā ir ilgtermiņa sadarbības veidošana ar klientiem. Mūsuprāt, tas daudz ko pasaka par mūsu attieksmi pret klientiem. Mēs vēlamies būt partneri šī vārda visplašākajā izpratnē. Tas nozīmē − atbildības uzņemšanos, ieklausīšanos klientos, atvērtību un pretimnākšanu, braukšanu uz saimniecībām, dažādu ganāmpulku īpašniekiem saistošu tematisko un izglītojošo pasākumu organizēšanu, konsultēšanu, profesionālu iedziļināšanos klientu problēmās un kopīgu risinājumu meklēšanu, citiem vārdiem sakot – ļoti individuālu pieeju katram klientam.

Cieņa un reputācija

Viena no lietām, ar ko šodien varam lepoties īpaši, ir AS „Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” labais vārds un reputācija.

Cieņa, lojalitāte un godīgums pret klientiem, partneriem un darbiniekiem mums vienmēr ir bijusi un būs pirmajā vietā. Tāpēc esam teikuši nē daudzām tirgū par „normu” uzskatītām, bet mums nepieņemamām darbības metodēm. Kā uzņēmums, kas savu reputāciju ir mērķtiecīgi veidojis vairāk nekā 65 gadus, mēs arī turpmāk strādāsim tā, lai būtu pelnījuši savu klientu, partneru un darbinieku cieņu.

Mūsu komanda

AS „Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” šobrīd strādā aptuveni 30 darbinieku. Uzņēmums izceļas ar mazu darbinieku mainību, kas ir apliecinājums tā godprātīga un uzticama darba devēja reputācijai. Mēs apzināmies, ka profesionāli, zinoši un pieredzējuši, bet galvenais, apmierināti darbinieki un mūsu lielākais kapitāls, ko novērtē arī klienti un sadarbības partneri.

Nozīmīgu uzsvaru mēs liekam arī uz jaunu speciālistu piesaistīšanu, nodrošinot uzņēmumā mācību prakses vietas studentiem − mūsu potenciālajiem darbiniekiem, kuriem ir iespēja pie mums gūt vērtīgas zināšanas un, veiksmīgi apliecinot sevi, arī karjeras izaugsmes iespējas nākotnē.

Image goes here...
Valdes priekšsēdētājs
Nils Ivars Feodorovs
Image goes here...
Ražošanas un tirdzniecības daļas vadītāja 
Sarmīte Arcimoviča 
Image goes here...
Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja
Valda Mālniece 
Image goes here...
Ražošanas un tirdzniecības daļas vadītājas vietniece ražošanas jomā
Inita Bedrīte
Image goes here...
Piena kvalitātes kontroles laboratorijas vadītāja, tehniskā vadītāja
Maija Beča
Image goes here...
Grāmatvede
Rovena Apsīte
Ražošanas un tirdzniecības daļas vadītājas vietniece, liellopu audzēšanas konsultante un sertificēta piena un gaļas šķirņu govju vērtētāja
Līga Kubuliņa
Image goes here...
Transporta un saimnieciskās daļas vadītājs, liellopu audzēšanas konsultants un sertificēts piena un gaļas šķirņu govju vērtētājs
Mārtiņš Zicmanis
Liellopu audzēšanas konsultante
Inese Ruka
 
Liellopu audzēšanas konsultante
Enda Bartuseviča
 
Liellopu audzēšanas konsultants
Edvīns Broks
Image goes here...
Piena kvalitātes kontroles laboratorijas analīžu laborante
Inese Stuģe
Image goes here...
Pārdošanas laborante
Solvita Arcimoviča
Image goes here...
Ražošanas laborante
Māra Šleicere
Image goes here...
Informācijas ievadīšanas operatore
Marina Zemberga
Image goes here...
Piegādes furgona vadītājs
Arnis Sproģis
Image goes here...
Piegādes furgona vadītājs
Mārtiņš Lapss

Organizācijas struktūra