Pārliecinošs apstiprinājums, ka izvēlaties labāko

Kā allaž – prestižie pasaules topi ļauj ik pa laikam atsijāt graudus no pelavām un noskaidrot labākos. Un jau atkal – jaunākajā (augusta) ASV Holšteinas asociācijas veidotajā Top 100 International TPI (pēc meitām novērtēto) sarakstā pieci no desmit labākajiem buļļiem ir Siguldas CMAS partneru piedāvātie vaislinieki.

Latvijas ganāmpulkos, kuros tiek izmantota Siguldas CMAS piedāvāto vaislas buļļu sperma, jau ir daudzas šajā topā iekļauto buļļu – CAPTAIN, HOLDON, ENDEAVOR, JAMISON, BY-PASS, RAPID u. c. – meitas. Šīs pēcnācējas veido izcilu ganāmpulka ģenētikas bāzi.

Arī jaunākajā topā, kas sastādīts pēc jaunajiem vērtējumiem, Siguldas CMAS piedāvātais bullis CAPTAIN pārliecinoši saglabā līdera pozīcijas – labākais vaislinieks pēc meitu snieguma (pirmā vieta Top 100 TPI). CAPTAIN nāk no spēcīgas ģimenes – Top 100 TPI sarakstā joprojām atrodas arī viņa tēvs CHARL.

CAPTAIN ģenētiskā līnija ļoti pārliecinoši nodrošina ganāmpulkiem vajadzīgo izaugsmes potenciālu. Mūsu piedāvājumā ir vairāki pēc genoma novērtētie šīs līnijas vaislinieki: DOUBLE DOWN (TPI 3067, NM$ 1024), HIGHCARD (TPI 3063, NM$ 1016), GOTTI (TPI 2993, NM$ 1045), ARTURO (TPI 2983, NM$ 940), DOCKET (TPI 2980, NM$ 923 ) un COFFE (TPI 2905, NM$ 870). 

Tāpat kā uzskaitītos izcilos vaisliniekus, arī CAPTAIN Latvijas ganāmpulkiem sākām piedāvāt, balstoties uz tā izcilo genoma novērtējumu. Tā ir izvēle, kas ir nodrošinājusi un nodrošina tieši to potenciālu, kas ir cerēts, un pat vairāk.

Mums ir zināšanas, pieredze un labākie sadarbības partneri, lai spētu jūsu ganāmpulkiem nodrošināt nākotnes zvaigznes jau šodien.

Paldies, ka uzticaties mums!