Siguldas CMAS uzsākusi sadarbību ar Genus ABS

Siguldas CMAS,  paplašinot savu ASV izcelsmes ģenētikas piedāvājumu, ir uzsākusi sadarbību ar vēl vienu pasaules līmeņa vaislas buļļu ģenētikas piegādātāju – Genus ABS.

ABS Global ir pasaulē vadošais liellopu ģenētikas, reproduktīvo pakalpojumu, tehnoloģiju un tesmeņa aprūpes produktu piegādātājs. ABS darbojas vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē, un kopš dibināšanas 1941. gadā uzņēmums ir bijis dzīvnieku ģenētikas un tehnoloģiju attīstīšanas līderis.

Liellopu ģenētikas nodrošināšanā ABS apkalpo vairāk nekā 40 000 klientu visā pasaulē, tostarp dažus no pasaules vadošajiem liellopu gaļas un piena produktu ražotājiem. 

ABS Global pieder piena un gaļas buļļu  stacijas Eiropā, Ziemeļamerikā, Latīņamerikā un Indijā. Šīs stacijas izplata savu ražoto ģenētiku visā pasaulē.

ABS Global ietilpst Lielbritānijā bāzētā mātesuzņēmuma Genus plc. sastāvā. Uzņēmuma mērķis ir nepārtraukti attīstīt savu piedāvāto ģenētiku, nodrošinot lauksaimniekiem augstvērtīgus dzīvniekus ar vēlamajām īpašībām.

Mūsu piedāvājumā no Genus ABS šobrīd ir pieejami astoņi lieliski Holšteinas liellopu šķirnes buļļi: LOOPING, PRADA, HERITAGE, KASHI, MENTOR, ZIGZAG, RAZZLE, DAVID,

un divi gaļas šķirņu buļļi: ONSLOW un PROTEUS.