Puiši, kas šogad ir uzvedušies īpaši labi

Gada nogalē, kad jāapkopo visi sasniegumi un paveiktais, ir vietā izsaukties: “Oho-ho-ho!,” verot vaļā jaunāko ASV Holšteinas asociācijas veidoto Top 100 International TPI (pēc meitām novērtēto vaislinieku).  

Siguldas CMAS partneru piedāvātie vaislinieki kā vienmēr dominējoši aizņem galvenās topa līderpozīcijas – no saraksta “top 5” četras vietas un goda pjedestālu pārstāv mūsu partneri.

 

Triju šo pasaulē visaugstāk novērtēto buļļu – CAPTAIN, UPSIDE, HOLDON – meitas Latvijas ganāmpulkos jau sevi spilgti apliecinājušas kā augstražīgas piena devējas ar labu eksterjeru.

Mūsu sadarbības partneru saimniecībās piedzimušas arī citu šajā topā iekļuvušo buļļu – RAPID, ENDEAVOR, JAMISON un WALLEN – meitas ar augstvērtīgu ģenētikas bāzi.

Siguldas CMAS piedāvājumā joprojām pieejams arī vaislinieks DYKSTRA (pēc dzimuma šķirotā sperma). Šī buļļa meitu vidējais izslaukums ASV ir 13 743 kg ar augstiem piena kvalitātes rādītājiem: 4,3 % tauki, 3,2 % olbaltumvielas, un tam ir labs mastītu rezistences rādītājs: +1.0. Vaislinieks DYKSTRA izceļas arī ar labiem auglības rādītājiem. Meitu grūsnības rādītājs (DPR): +0.3, kopējais auglības indekss (FI): +1.3. Šim bullim ir lielisks produktīvās dzīves (PL) novērtējums: +5.5, kā arī dzīvotspējas rādītājs (livability): +2.6.

Lieliski priekšnosacījumi izciliem sasniegumiem 2024. gadā!

Vienmēr kopā ar jums

Siguldas CMAS